سرویس وبلاگدهی هنجس بلاگ با خدمات حرفه ای

هنـــــجس هرچه لازمه در مورد سینما و موسیقی بدونید

خبرفوتبالی - مطالب شهریور 1392

خبرفوتبالی

تازه تـــرین اخبار فــوتــــــــــبـال ایــــــــــــران و جهـــــــــــان

درباره وبلاگ


مدیر خبر فوتبالی: با سلام و درود فراوان من محسن محمدی دانشجوی رشته تدوین حرفه ای فیلم و عاشق ورزش فوتبال هستم ودر پست دروازه بانی فعالیت دارم . از اینکه خبر فوتبالی را انتخاب نموده اید سپاسگزاریم .

نویسندگان

آخرین مطالب

نظر سنجی

بازدید کنندگان محترم آیا شما باحضور دروازه بانان خارجی در لیگ برتر ایران موافقید؟آمار سایت

بازدیدهای امروز : تن
بازدیدهای دیروز : تن
كل بازدیدها : تن
بازدید این ماه : تن
بازدید ماه پیشین : تن
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
واپسین بازدید :
واپسین بروز رسانی :

کد آهنگ

تازه ترین اخبار فوتبال ایران و جهان *به خبر فوتبالی خوش آمدید 

پیج رنک گوگل

پیج رنک سایت شما

پیج رنکساعت فلشساعت فلش

كد ساعت

document.write(''); document.write('');

پشتیبانی

javahermarket

جدول پخش فوتبال از تلویزیون

هرآنچه در «90» گذشت


در شب جنجالی «90»، تیم بزرگ پرسپولیس داربی پیامکی را از تیم بزرگ استقلال برد. همچنین برنامه شب گذشته فردوسی‌پور تبدیل به درگیری لفظی بین مدیران سه باشگاه بزرگ پرسپولیس، استقلال و سپاهان بر سر خلعتبری شده بود.


«90» این هفته‌ به انگیزه بررسی قانونی بودن حضور خلعتبری در داربی هفتاد و هفت کار خود را شروع کرد. این موضوع تا انتهای برنامه همچنان سوژه اصلی بود و به محلی برای جدال لفظی رویانیان، رحیمی ، ماجدی، شیرینی، فتح‌الله‌زاده و سررشته‌داری تبدیل شده بود.

به گزارش ایسنا، هوشنگ نصیرزاده که مهمان «90» برای کارشناسی صحنه‌های داوری بود درباره انتقال خلعتبری به پرسپولیس و وضعیت او برای حضور در بازی روز جمعه، گفت: آنچه توانسته مشکل خلعتبری را برای بازی در پرسپولیس حل کند، تاریخ فسخ قرارداد او با عجمان است. وقتی قراردادی در سیستم‌ TMS فیفا ثبت می‌شود، ITC هم صادر می‌شود. طبق آخرین قانون نقل و انتقالات فیفا اگر بازیکنی می‌خواهد از باشگاه A به باشگاه B برود باید ظرف مدتی که فدراسیون فوتبالی که تیم B در آن حضور دارد مهلت نقل و انتقالات را تعیین کرده قرارداد خود را با تیم A فسخ کند. به نظر می‌رسد خلعتبری در روز 13 تیر قرارداد خود را با عجمان فسخ کرده است. ایرادی در این قضیه وجود دارد،‌ اما متوجه فدراسیون، سپاهان و پرسپولیس نیست،‌ بلکه متوجه عجمان است.

در این لحظه فردوسی‌پور گفت: نمی‌شود به عجمانی‌ها ایراد گرفت، پول مفتی گیرشان آمده و می‌توانند تاریخ فسخ قرارداد را هر زمان که خواستند ثبت کنند. اصلا شاید بخواهند تاریخ آن را سال پنج قمری بزنند!

در ادامه برنامه ماجدی، سرپرست استقلال روی خط آمد و در این رابطه گفت: من فقط یک سوال دارم. چطور قرارداد خلعتبری با عجمان دهم تیر ثبت شده، اما سیزدهم تیر فسخ شده است؟ یا یک سوال دیگر. اگر 13 تیر قرارداد را فسخ کرده‌اند چطور یک ماه بعد تازه ITC او رسیده است؟ این پاردوکس‌ها نشان می‌دهد که یک بی‌قانونی در قسمتی از کار وجود داشته و این موضوع نه فقط به استقلال ، بلکه به سایر تیم‌های لیگ هم ضربه می‌زند.

شیرازی، رییس هیات فوتبال استان تهران پس از این روی خط آمد و با اشاره به این که بازی کردن خلعتبری برای پرسپولیس قانونی است، گفت: ما فقط وظیفه داریم که طبق قانون عمل کنیم. وقتی خود عجمان اعلام می‌کند که تاریخ فسخ قرارداد 13 تیر بوده، مشکل خاصی وجود ندارد.

نفر بعدی شیرینی، سرپرست پرسپولیس بود که خطاب به فردوسی‌پور گفت: آیا اصلا شما دوست دارید که خلعتبری به ایران برگردد و در لیگ برتر بازی کند یا خیر؟ هفته‌ قبل هم کارشناسی آورده بودید که نشان می‌دهد انگار زیاد دوست ندارید این اتفاق بیفتد. در این رابطه باید بگویم خلعتبری قرارداد خود را با عجمان در 13 تیم فسخ کرده، اما مسئولان این باشگاه برای این که جهت گرفتن پول رضایت نامه مدرکی داشته باشند به دنبال ITC این بازیکن رفتند. این موضوع خیلی ساده است. نمی‌دانم چرا شما متوجه نمی‌شوید. آقای فردوسی‌پور شما که استاد من هستید. خلعتبری می توانست هفت میلیارد برای دو سال بگیرد، اما به خاطر کشورش در آن لیگ مجعول بازی نکرد. چرا به این کار توجهی نمی‌شود؟ نباید از چنین بازیکنی تقدیر کنیم؟

در ادامه ماجدی و شیرینی بر سر قانونی بودن حضور خلعتبری در داربی دقایقی با هم بحث کردند، اما هیچ کدام نتوانستند یکدیگر را قانع کنند.

با آمدن رحیمی روی خط، جریان خلعتبری سمت و سویی دیگری گرفت. مدیرعامل سپاهان در این رابطه ، گفت: خلعتبری ثابت کرد که نمی‌خواهد در لیگ امارات بازی کند،‌ اما کاری که آقایان می‌کنند فروختن خلیج فارس است. اگر می‌خواهند خلعتبری در امارات بازی نکند به او 10 میلیارد پاداش بدهند، اما سر خلیج فارس منت نگذارند. این که ما برای خریدن خلعتبری هزینه می‌کنیم، مثل این می‌ماند که برای عوض کردن نام لیگ امارات به آنها پاداش هم داده‌ایم. من تعجب می‌کنم که چرا فدراسیون در این باره دست به کار نمی‌شود. می‌توانیم از فدراسیون امارات به فیفا شکایت کنیم. آنها حق ندارند نام سیاسی روی لیگ خود بگذارند.

فردوسی‌پور در ادامه برنامه گفت که پرسپولیس برای جذب خلعتبری تخلفی انجام نداده، اما همین که به عجمانی‌ها گفته اند که تاریخ فسخ قرارداد را در زمان مشخصی درج کنند، تقلب است.

در پایان برنامه هم رویانیان روی خط آمد و در این رابطه گفت: TMS یک نظام بین‌المللی است و امکان خطا در آن وجود ندارد. وقتی نام خلعتبری با موفقیت در این سیستم‌ ثبت شده، ITC او هم به زودی صادر می‌شود. خیلی از پیشکسوتان پرسپولیس به من پیامک زدند و به خاطر صحبت‌های رحیمی ابراز ناراحتی کردند. رحیمی با این حرف‌هایش به ما ضربه زد. کسی که پول می‌دهد و کالایی را می خرد خریدار است نه فروشنده. من واقعا از رحیمی ناراحتم. خلیج فارس را مردانی نگه داشته‌اند که ما یک هزارم آنها هم نمی شویم. آنها شاید نوادر ایران و حتی دنیا باشند. بنابراین دوستان خواهشا بحث خلیج فارس را پیش نکشند. بحث ما فوتبالی است.

وی ادامه داد: قبل از بازی تیم ملی با قطر بود که من به اردوی ملی‌پوشان در باشگاه ایرانیان رفتم. همه دیدند که من با خلعتبری مذاکره کردم. واقعیت این است که رحیمی که رفته کرانچار را آورده که در کرواسی ممنوع الکار است، می‌آید و چنین حرفی می‌زند. این یعنی شما سپاهان را فروخته‌اید؟ رحیمی با حرف‌هایش به شرافت و غیرت ما توهین کرد. خود شما به دوبی رفتید و به خلعتبری پول بیشتری دادید. من تلاش کردم یک بازیکن ملی را از لیگ امارات که نام مجعولی برای خود انتخاب کرده بود به کشور باز گردانم، آیا اشتباه کرده‌ام؟

رویانیان گفت: ما منطقی کار را ‌کرده‌ایم . باید عجمان را راضی می‌کردیم. بار اول خلعتبری پول زیادی می‌خواست، اما من قبول نکردم. بعد از آن گفت که من می‌خواهم به ایران برگردم و فرقی نمی‌کند چقدر پول بگیرم. خوشبختانه هدایتی هم کمک کرد و او توانست برگردد. شما با یک بازیکن خارجی استقلال مقایسه کنید که می‌دانم هم امسال و هم سال گذشته مبلغ قراردادش 500 هزار دلار بوده است. این که آقای رحیمی می‌گوید درست است. پول حیف بود که به اماراتی‌ها بدهیم، اما ما مسلمان هستیم. من که نمی‌توانم باشگاه عجمان را بمباران کنم. باید به صورت قانونی برای جذب خلعتبری اقدام می‌کردم. همین امسال هفت بازیکن استقلال و سپاهان بالای یک میلیارد و 700 پول گرفتند.

رحیمی در پایان برنامه بار دیگر روی خط آمد و گفت: آقای رویانیان! شما باید ثابت کنید که یک نفر از باشگاه سپاهان به دوبی رفته و به خلعتبری پیشنهاد بالاتر داده است. چرا همین الان به مردم نمی‌گویید؟

نصیرزاده، در دقایق پایانی برنامه با اشاره به قانون فیفا، گفت: وقتی تماشاگران فحاشی می‌کنند نمی‌توان برای باشگاه کسر امتیاز در نظر گرفت، اما اگر بازیکن یا عضوی از تیم توهین یا فحاشی کند تا شش امتیاز هم می‌توان از آن تیم کسر کرد. کمیته‌ انضباطی باید امتیازات را برگرداند. فوتبال یک پدیده اجتماعی است که استانداردهای خاصی دارد و نمی‌توان در هر کشور تصمیم متفاوتی گرفت.

بیش از سه میلیون پیامک به «90» ارسال شد که 51 درصد به پیروزی پرسپولیس در داربی رای دادند. 37 درصد معتقد بودند استقلال داربی را می‌برد و 12 درصد هم به تساوی رای دادند.

حاشیه‌ها:

* سردار آزمون بازیکن جوان روبین کازان مهمان 90 بود. گفت‌وگوی او با فردوسی‌پور به دلیل سادگی و لحن شیرین آزمون جالب شده بود و هر جمله‌اش برای بینندگان به نوعی خنده دار شده بود. به ویژه آنجا که آزمون گفت در قراردادش با روبین کازان آمده که اگر تنها باشد کلید خانه اش را به او نمی‌دهند و باید در باشگاه بخوابد‍! فردوسی‌پور هم به شوخی خطاب به پدر این بازیکن گفت: آقای خلیل آزمون! بگذارید پسرتان آزادتر باشد! همچنین فردوسی‌پور به مدل موی آزمون اشاره کرد و گفت شبیه علی بابا در کارتون سندباد شده‌ای که این بازیکن هم گفت از بچگی به علی بابا علاقه داشتم.

*‌محسن خلیلی و امیدرضا روانخواه که در دو داربی 63 و 64 هر دو گل پرسپولیس و استقلال را به ثمر رسانده بودند با گزارشگر 90 به ورزشگاه آزادی رفته بودند و خاطرات خود را تجدید کردند.

شرایط خرید بلیت اینترنتی دربی بزرگ آسیا فراهم شد

شرایط خرید بلیت اینترنتی دیدار تیم های بزرگ استقلال و پرسپولیس در هفته هشتم لیگ برتر برای طرفداران دو تیم مهیا شد.


به گزارش ورزش سه و به نقل از سایت سازمان لیگ، بلوک های اول تا هفتم طبقه اول ورزشگاه آزادی به این مورد اختصاص یافته است.

تماشاگرانی می توانند از این شرایط خرید استفاده کنند که قبلا از طریق سامانه فروش بلیت الکترونیکی مسابقات لیگ برتر کارت مخصوص را تهیه کرده و کارت به دست آنها رسیده باشد.

علاقمندان می توانند با انتخاب تیم مورد علاقه خود در یکی از بلوک های 7 گانه مکان استقرار خود را انتخاب کنند.اشاره به این نکته ضروری است که بعد از انتخاب امکان جابجایی صندلی ها وجود ندارد و تماشاگرانی که از این طریق بلیت تهیه کرده اند باید 2 ساعت زودتر در ورزشگاه حضور داشته باشند.

فروش اینترنتی بلیت این دیدار از ساعت 13 امروز 5 شهریور آغاز شده است. دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران روز جمعه 15 شهریور برگزار می شود.

راهنمای ورود به ورزشگاه

راهنمای ورود به ورزشگاه، مخصوص تماشاگرانی که بلیت الکترونیکی خود را از طریق اینترنت خریداری کرده اند:

تماشاگران عزیزی که با مراجعه به وب سایت سامانه به آدرس www.footballeticket.ir از طریق اینترنت بلیت الکترونیکی تهیه کرده‌اند، باید جهت تماشای مسابقه و استقرار خود، مراحل زیر را طی کنند:

1- با همراه داشتن کارت و رسید خرید اینترنتی بلیت خود، به در ورودی غربی و شرقی مراجعه کرده و کارت خود را به دستگاه کارتخوان موجود در ورودی مذکور نزدیک کنید.

2- در صورتی که بلیت مسابقه حاضر را خریداری کرده باشید، چراغ ورودی سبز شده و پیغام خوش‌آمدگویی ظاهر می‌شود.

3- رسید راهنمای محل استقرار را از کارتخوان دریافت کرده و وارد محوطه ورزشگاه شوید.

4-در محوطه ورزشگاه با استفاده از راهنمای محل استقرار و تابلوهای راهنمای نصب شده در ورزشگاه، گیتِ مرتبط با موقعیت استقرار خود را که در رسید درج شده، پیدا کنند.

5- با ورود به گیت مورد نظر و نزدیک کردن کارت خود به قسمت شیشه‌ای تعبیه شده روی آن، گیتِ مرتبط با موقعیت استقرار باز شده و شما می‌توانید وارد استادیوم شوید.

6- با استفاده از راهنمای محل استقرار و راهنما‌های نصب شده در استادیوم، بلوک، ردیف و صندلی خود را پیدا کرده و مستقر شوید.

7- در صورتی که در استادیوم به هر علتی جهت استقرار با مشکل مواجه شدید، به بازرسان مستقر در ورزشگاه که کارتخوان همراه دارند، مراجعه کنند.

راهنمای ورود به ورزشگاه، مخصوص تماشاگرانی که بلیت الکترونیکی خود را در ورزشگاه خریداری می کنند:

تماشاگران عزیزی که جهت تهیه بلیت الکترونیکی مسابقه به ورزشگاه مراجعه کرده‌اند، می‌بایست جهت استقرار خود و تماشای مسابقه مراحل زیر را طی کنند:

1- با توجه به تابلوهای راهنما به کیوسک فروش بلیت مراجعه کنید.

2-در صورتیکه کارت الکترونیکی به همراه دارید، جهت خرید بلیت به باجه محل فروش بلیت مراجعه نموده تا بلیت مسابقه روی کارت ثبت و رسید راهنمای محل استقرار تحویل شما شود.

3-در صورتیکه کارت الکترونیکی به همراه ندارید، از باجه محل فروش بلیط، کارت و بلیت مسابقه را خریداری و رسید خرید کارت و راهنمای محل استقرار را دریافت نمایید. این نوع از کارتها قابل عودت به باجه‌های فروش بلیت است و در این صورت هزینه پرداختی بابت خرید کارت نیز به شما برگشت داده خواهد شد.

4- پس از تهیه بلیت به در ورودی غربی و شرقی مراجعه کرده و کارت خود را به دستگاه کارتخوان موجود در ورودی مذکور نزدیک کنید.

5- در صورت تهیه بلیت مسابقه حاضر، چراغ ورودی سبز شده و پیغام خوش‌آمدگویی ظاهر می‏شود و شما می‏توانید وارد محوطه ورزشگاه شوید.

6-در محوطه ورزشگاه با استفاده از راهنمای محل استقرار و تابلوهای راهنمای نصب شده در ورزشگاه، گیتِ مرتبط با موقعیت استقرار خود را که در رسید درج شده، پیدا کنید.

7- با ورود به گیت مورد نظر و نزدیک کردن کارت خود به قسمت شیشه‌ای تعبیه شده روی آن، گیتِ مرتبط با موقعیت استقرار، باز شده و شما می‌توانید وارد استادیوم شوید.

8- با استفاده از راهنمای محل استقرار و راهنما‌های نصب شده در استادیوم، بلوک، ردیف و صندلی خود را پیدا کرده و مستقر شوید.

9- در صورتیکه در استادیوم به هر علتی جهت استقرار با مشکل مواجه شدید، به بازرسان مستقر در ورزشگاه که کارتخوان همراه دارند، مراجعه کنید.

ژنرال بزرگ: اهواز خانه استقلال است

سرمربی تیم بزرگ استقلال با اعلام این موضوع که اهواز به نوعی خانه دوم تیمش است، گفت: بازی سختی مقابل نماینده خوزستان داریم.


امیر قلعه‌نویی پس از پایان تمرین امروز تیم استقلال اظهار داشت:‌ اهواز به نوعی خانه استقلال است و از جنس آبی‌ها اما بازی سختی داریم و می‌دانیم که با حریف سرسختی بازی می‌کنیم و از مجموعه استقلال خوزستان تشکر می‌کنم که با عقب‌ افتادن بازی ما موافقت کردند.

به نقل از فارس، وی در خصوص تأخیر در برگزاری این بازی گفت: این اتفاق باید از قبل می‌افتاد ولی اگر جمعه هم بازی برگزار می‌شد برای ما فرقی نمی‌کرد. استقلال خوزستان هم بازیکنان جوان دارد و هم با تجربه ولی این دو روز خیلی به ما کمک کرد.

قلعه‌نویی در خصوص مصدومان تیمش گفت: فکر می‌کنم به جز مجیدی و جمشیدیان همه بازیکنانمان را در اختیار داریم.

وی در خصوص اینکه آیا این بازی تأثیری روی دربی خواهد داشت یا خیر، گفت: ما بازی به بازی جلو می‌رویم و این بازی هم سه امتیاز دارد. هرچند آن مسابقه حساس است.

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا مشکل لاوره حل شد یا خیر، گفت: او آماده نیست چون با ما تمرین نکرده است البته حق دارد چون حقوقش را می‌خواهد و آنها بازیکنان حرفه‌ای هستند که متأسفانه نتوانستیم پول او را پرداخت کنیم.

برتری تیم بزرگ استقلال ایران برابر سورینت ری

تیم فوتبال استقلال در نیمه اول برابر راه آهن به پیروزی رسید.


آخرین دیدار هفته ششم لیگ برتر بین دو تیم استقلال و راه آهن در ورزشگاه آزادی از ساعت 19 و 10 دقیقه آغاز شد. نیمه اول بازی با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.

در دقیقه 12 خسرو حیدری سانتری را روی دروازه راه آهن ارسال کرد که محمد قاضی با یک ضربه سر گل استقلال را به ثمر رساند.

در نیمه اول استقلال بازی مطلوبی از خود به نمایش گذاشت و در بیشتر دقایق بازی صاحب توپ و میدان بود.

محسن ترکی داور مسابقه است.

پیش از این مسابقه استقلال با یازده امتیاز در رده سوم و راه آهن با پنج امتیاز در رده دهم جدول قرار داشتند.

مایلی‌کهن: بازیکنانم سنگین بازی کردند

سرمربی تیم صبا گفت: بازیکنانم در دیدار مقابل سپاهان عملکرد خوبی نداشتند و سنگین بازی کردند.


  محمد مایلی‌کهن پس از  شکست صبای قم مقابل سپاهان اظهار داشت: ما خوب بازی را شروع نکردیم و 2 گل تقدیم سپاهان کردیم. بازیکنانم در این بازی خوب نبودند و بازی سنگینی را به نمایش گذاشتند و پر از اشتباه بودند و در پایان هم بازی را واگذار کردیم.

به گزارش فارس، وی ادامه داد:‌ زمانی که 2 گل می‌خوریم سخت است به بازی برگردیم. البته در نیمه دوم به گل رسیدیم و یکی از گل‌ها را جبران کردیم اما سخت بود به بازی برگردیم. به هر حال این پیروزی را به مردم اصفهان تبریک می‌گویم.

سرمربی صبا درمورد اینکه تیمش در خط حمله ضعیف است،‌گفت: من از بازی امروز و روند آن راضی نبودم اما در دو سه بازی گذشته بازی خوبی انجام داده بودیم. رضا عنایتی مهره زهرداری است و در بازی هفته گذشته توانست دو گل بزند او حرفه‌ای زندگی و بازی کرده و به کار خودش می‌رسد و به تیم هم کمک می‌کند.

وی در مورد اینکه چرا عنایتی را در این بازی تعویض کرد، گفت: او کمی خسته بود علاوه بر اینکه شیوه بازی ما به گونه‌ای بود که عنایتی نمی‌توانست روی توپ‌های هوایی به موقعیت برسد به همین دلیل او را تعویض کردیم.

مایلی‌کهن در مورد اینکه در صبا به دنبال چه هدفی است، تاکید کرد: ما نباید با دو برد هول شویم و بگوییم که دنبال کسب سهمیه آسیایی هستیم. بازیکنان ما حداقل حقوق خود را هم دریافت نکرده‌اند و در مقابل تیم‌هایی که هزینه‌های زیادی انجام دهند و بازیکنان شاخصی جذب کرده‌اند ما کمترین هزینه را انجام داده‌ایم.

وی افزود:‌ تیم‌هایی سهمیه آسیایی را کسب می‌کنند که از اهرم فشار استفاده کنند. فعلا این اهرم فشار را من مثبت تلقی می‌کنم. اهرم فشار می‌تواند مثل تماشاگران، مطبوعات و رسانه‌ها باشد.

سرمربی صبا در مورد اینکه آیا تا پایان فصل نسبت به توضیحش در مورد اهرم فشار تغییری صورت نخواهد گرفت، گفت: من فعلا در این مرحله این موضوع را عنوان می‌کنم. وی در حالی که در حال ترک سالن کنفرانس بود، افزود: شما بازی استقلال و داماش را ببینید. دو پنالتی برای داماش نگرفتند حالا تصور این را بکنید این موضوع برعکس بود آن وقت چند ماه در مطبوعات و رسانه‌ها چه حرف‌هایی که زده می‌شد.

نوروزی: پرسپولیس ضعیف‌تر از ما بود

مهاجم تیم فوتبال نفت تهران گفت: پرسپولیس ضعیف‌تر از ما بود و ما با شایستگی پیروز شدیم.


  رضا نوروزی پس از پیروزی یک بر صفر برابر پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: پرسپولیس ضعیف‌تر از ما بود و ما پیروز شدیم، حق نفت پیروزی بود که به آن رسیدیم.

به گزارش فارس، وی در مورد حضور کی‌روش در ورزشگاه گفت: حضور کی‌روش به ما انگیزه زیادی می‌دهد زیرا همه بازیکنان دوست دارند به تیم ملی دعوت شوند من هم مثل همه این آرزو را دارم. از نظر کی‌روش هم به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شدم و این یعنی اینکه من خوب بودم.

وی در مورد جایزه‌ای که گرفت، گفت: این جایزه از طرف سازمان لیگ به من داده شد و نمی‌دانم چیست، شاید یک لوح تقدیر باشد. چون هنوز بازش نکرده‌ام یک سکه هم قرار است به باشگاه بدهند که به من داده شود.

وی در مورد فرصت‌های گلزنی که از دست داد، گفت: دو موقعیت صد درصد گلزنی را از دست دادیم، نور ورزشگاه کم بود و توپ را در یک صحنه ندیدم و فقط به آن ضربه زدم.

نوروزی در مورد حضور نفت در بالای جدول گفت: ما فصل قبل هم بازی‌های خوبی انجام دادیم، در این فصل هم تمرینات بدنی بسیار خوبی داشتیم که این به ما کمک کرد از نظر تاکتکیی و بدنی به وضعیت ایده‌آل رسیدیم.

ویسی: فوتبال ناب خوزستان را امروز دیدیم

سرمربی استقلال خوزستان گفت: هواداران اگر مرا تحمل نکنند به خانه می‌روم و استراحت می‌کنم.


  عبدالله ویسی پس از شکست سه بر دو تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: بازی از نظر فنی خوب بود و دو تیم فوتبال ناب خوزستان را به نمایش گذاشتند. داوری به تیم ما آسیب رساند و گل دوم فولاد بر اثر خطای بازیکن این تیم به ثمر رسید که داور تصمیم متضادی گرفت. این اتفاق شیرازه ما را از هم پاشید.

به گزارش فارس، وی افزود: فرصت‌های گل زیادی داشتیم اما بازیکنان ما چون می‌خواستند زودتر به گل برسند ترکیب تیم باز شد و گل خوردیم. در مجموع بازی خوبی انجام دادیم اما نتیجه را واگذار کردیم.

وی خاطرنشان کرد: به هواداران توصیه می‌کنم صبور باشند چرا که با تغییر ویسی چیزی عوض نخواهد شد. ما فقط از لحاظ روحی مشکل داریم و انشاءالله نتیجه را جبران خواهیم کرد. همه بازی‌ها سخت است. امروز اخراج بازیکنمان شیرازه ما را بر هم ریخت.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد اینکه اگر هواداران انتقاد کنند چه تصمیمی می‌گیرد اظهار داشت: هواداران اگر تحمل نکنند می‌روم به خانه و استراحت می‌کنم.

فیلم گل زیبای خسرو حیدری به بوریرام تایلند

[http://www.aparat.com/v/kF3VX]تقدیم به هواداران تیم بزرگ اســـتقلال ایران

خسرو فراتر از آسیا


شکست تیم بزرگ پرسپولیس از نفت تهران

تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نفت تهران دومین شکست این فصل خود را متحمل شد.


 اولین دیدار هفته ششم لیگ برتر بین دو تیم نفت تهران و پرسپولیس در ورزشگاه تختی تهران و در حضور 15 هزار تماشاگر (طبق اعلام بلندگوی ورزشگاه) از ساعت 19 و 10 دقیقه برگزار شد که  نفت تهران با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.

علی قربانی در دقیقه 93 گل نفت را به ثمر رساند.

این دومین باخت دایی در این فصل است که بازهم در خارج از خانه شکست خورد. نفت تهران با این برد 13 امتیازی شد و به طور موقت به رده دوم جدول رسید.

یدالله جهانبازی داور مسابقه به وحید حمدی‌نژاد از نفت و میثم حسینی و امید عالیشاه از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

فولاد با پیروزی در دربی خوزستان صدرنشین ماند

تیم فوتبال فولاد خوزستان مقابل استقلال خوزستان به پیروزی رسید.


 در ادامه دیدارهای هفته ششم لیگ برتر فولاد خوزستان و استقلال خوزستان از ساعت 20 و 15 به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار در نهایت با پیروزی سه بر دو فولاد خوزستان به پایان رسید.

به گزارش فارس، دربی خوزستان بسیار جذاب و دیدنی دنبال شد. هر دو تیم بازی هجومی و خوبی را از خود ارائه کردند. استقلال خوزستان هرچند خیلی زود از حریف خود پیش افتاد اما در ادامه فولاد بازی را در اختیار گرفت و دو بار گلزنی کرد. اخراج محمد طیبی 32 از زمین اخراج شد تا استقلال 10 نفره به بازی ادامه دهد. در نیمه دوم فولاد یک گل دیگر به ثمر رساند و یک گل را هم خورد تا در نهایت سه امتیاز حساس این بازی را کسب کند.

گل اول این بازی را میلاد میداودی در دقیقه 3 به ثمر رساند. برای فولاد خوزستان فرزاد حاتمی در دقیقه 28، بختیار رحمانی در دقیقه 34 و سروش رفیعی در دقیقه 82 به ثمر رساندند و در ادامه مهدی خیری در دقیقه 90 اختلاف را به حداقل رساند.

با این احتساب فولاد خوزستان 15 امتیازی شد و در صدر جدول باقی ماند.

اولین پیروزی ذوب‌آهن و داماش

تیم‌های فوتبال داماش گیلان، سایپا، ذوب‌آهن و سپاهان مقابل حریفان خود در هفته ششم لیگ برتر به برتری رسیدند.


 هفته ششم لیگ برتر فوتبال امروز با برگزاری پنج دیدار همزمان از ساعت 19 و 30 دقیقه دنبال شد که نتایج زیر به دست آمد:

گسترش فولاد تبریز صفر - داماش گیلان 2

گل‌ها: سعید مهدی‌پور (گل به خودی) 38، مسعود حسن‌زاده 69

فجرسپاسی شیراز صفر - تراکتورسازی تبریز صفر

اخراج: سیامک کوهنورد 74 از فجرسپاسی

سایپا یک - مس کرمان صفر

گل: ابراهیم شکوری 48

ملوان یک - ذوب‌آهن 2

گل‌ها: محسن مسلمان 53 و مهدی رجب‌زاده 81 برای ذوب‌آهن و مهدی دغاغله 84 برای ملوان

سپاهان 2 - صبای قم یک

گل‌ها: محمد غلامی 10 و 38 برای سپاهان و حمیدرضا پاکیزه 85 برای صبا

پراندلی: شاید دل‌پیرو را به تیم ملی دعوت کنم

چزاره پراندلی احتمال حضور مهاجم سیدنی اف سی ، الساندرو دل پیرو و فرانچسکو توتی را در تیم ملی ایتالیا در جام جهانی برزیل رد نکرد.


 دل پیرو 38 ساله ، از سال 2008 برای تیم ملی ایتالیا بازی نکرده است ، ولی پراندلی گفته است که ستاره سابق یوونتوس هنوز می تواند بخشی از برنامه او در جام جهانی باشد.

به گزارش گل، او اذعان کرد که این مهاجم با تجربه که در 21 بازی در لیگ استرالیا 14 گل زده است می تواند در جام جهانی2014 برزیل مفید باشد و البته درهای تیم ملی برای فرانچسکو توتی و آنتونیو دی ناتاله هنوز باز است.

پراندلی به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: "در ماه های مارس و آوریل سال 2014 ما شرایط برخی بازیکنان مثل توتی ، دی ناتاله و حتی دل پیرو را در نظر خواهیم گرفت. در آن زمان من  برنامه ای بجز ساختن نیرومند ترین تیم ممکن ندارم. ما تمام بازیکنانی رو که می توانند تغییر ایجاد کنند در نظر داریم ، الکس هنوز میل به بازی دارد و ما همه را زیر نظر خواهیم داشت.

طبقه بندی: فوتبال،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات