تبلیغات

سرویس وبلاگدهی هنجس بلاگ با خدمات حرفه ای

هنـــــجس هرچه لازمه در مورد سینما و موسیقی بدونید

خبرفوتبالی - ایران و فیفا تفاهمنامه همکاری امضا می‌کنند

خبرفوتبالی

تازه تـــرین اخبار فــوتــــــــــبـال ایــــــــــــران و جهـــــــــــان

درباره وبلاگ


مدیر خبر فوتبالی: با سلام و درود فراوان من محسن محمدی دانشجوی رشته تدوین حرفه ای فیلم و عاشق ورزش فوتبال هستم ودر پست دروازه بانی فعالیت دارم . از اینکه خبر فوتبالی را انتخاب نموده اید سپاسگزاریم .

نویسندگان

آخرین مطالب

نظر سنجی

بازدید کنندگان محترم آیا شما باحضور دروازه بانان خارجی در لیگ برتر ایران موافقید؟آمار سایت

بازدیدهای امروز : تن
بازدیدهای دیروز : تن
كل بازدیدها : تن
بازدید این ماه : تن
بازدید ماه پیشین : تن
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
واپسین بازدید :
واپسین بروز رسانی :

کد آهنگ

تازه ترین اخبار فوتبال ایران و جهان *به خبر فوتبالی خوش آمدید 

پیج رنک گوگل

پیج رنک سایت شما

پیج رنکساعت فلشساعت فلش

كد ساعت

document.write(''); document.write('');

پشتیبانی

javahermarket

ایران و فیفا تفاهمنامه همکاری امضا می‌کنند

رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال از امضای قرارداد تفاهمنامه همکاری با رئیس کمیته آموزش فیفا به منظور بالا بردن سطح دانش مربیان ایران خبر داد.محمد احسانی اظهار کرد: به منظور بالا بردن سطح دانش مربیان از آسیا به اروپا و افزایش همایش‌های بین‌المللی از یک همایش به 2 همایش در طول سال و بهره گرفتن از تجربیات مدرسین تراز اول دنیا در کلاسهای آموزشی و همایش‌ها، قرار است اواخر شهریورماه نشستی با "یورگ‌ نفر" رئیس کمیته آموزش فیفا و همچنین رییسان کمیته‌های آموزش ژاپن و کره جنوبی در مالزی داشته باشیم و طی این نشست تفاهمنامه همکاری امضا می‌کنیم.

به نقل از ایسنا، وی افزود: با عقد این تفاهمنامه نه‌ تنها ما می‌توانیم مربیان خود را برای دانش‌افزایی به خارج از کشور اعزام کنیم، بلکه دیگر دغدغه آموزش مدرسین صاحب نام اروپا....


رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال از امضای قرارداد تفاهمنامه همکاری با رئیس کمیته آموزش فیفا به منظور بالا بردن سطح دانش مربیان ایران خبر داد.


محمد احسانی اظهار کرد: به منظور بالا بردن سطح دانش مربیان از آسیا به اروپا و افزایش همایش‌های بین‌المللی از یک همایش به 2 همایش در طول سال و بهره گرفتن از تجربیات مدرسین تراز اول دنیا در کلاسهای آموزشی و همایش‌ها، قرار است اواخر شهریورماه نشستی با "یورگ‌ نفر" رئیس کمیته آموزش فیفا و همچنین رییسان کمیته‌های آموزش ژاپن و کره جنوبی در مالزی داشته باشیم و طی این نشست تفاهمنامه همکاری امضا می‌کنیم.

به نقل از ایسنا، وی افزود: با عقد این تفاهمنامه نه‌ تنها ما می‌توانیم مربیان خود را برای دانش‌افزایی به خارج از کشور اعزام کنیم، بلکه دیگر دغدغه آموزش مدرسین صاحب نام اروپا در کنگره‌ها و همایش‌های خود را نخواهیم داشت. چون پس از امضای این تفاهمنامه مسؤولیت این کار دیگر بر عهده فیفاست، نه کمیته آموزش فدراسیون فوتبال.

احسانی با اشاره به این نکته که طی یکی، دو سال اخیر کمیته آموزش فدراسیون فوتبال از لحاظ برگزاری کلاس‌های آموزشی و همایش‌ها پیشرفت خوبی داشته است، تصریح کرد: از اینکه مربیان لیگ برتر از کمیته آموزش تفاضای برگزاری همایش‌های بیشتری در طول سال می‌کنند، نشان از عملکرد خوب این کمیته است و وظیفه ما را در برابر مربیان سنگین‌تر می‌کند. به همین خاطر تلاش خواهیم کرد جهت ارتقای دانش‌افزایی مربیان، نگاهی فراتر از آسیا داشته باشیم.

رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال اضافه کرد: اگرچه تا به امروز کمیته آموزش نقش خود را به خوبی ایفاء کرده است، اما آن چیزی که در این مسیر مانع پیشرفت کار می‌شود مشکلات سخت‌افزاری است که اجازه نمی‌دهد مربیان دانش‌ خود را به موقع و به‌درستی پیاده کنند.

احسانی در پایان با بیان این نکته که در آینده به دنبال تمرکززادیی هستیم، خاطرنشان کرد: برای اینکه بتوانیم بر عملکرد کمیته آموزش استان‌ها نظارت بیشتری داشته باشیم، بنا داریم با سپردن کارهای اجرایی به کمیته آموزش هیأت استان‌ها، بیشتر به دنبال برنامه‌ریزی، نظارت و سیاست‌گذاری کلان باشیم و کارهای اجرایی را بین استان‌ها تقسیم کنیم.